Z tymi youtuberkami warto ćwiczyć

Nie każda z nas, chce wychodzić w domu i ćwiczyć przed całym światem, takie osoby także mogą zawalczyć o smukłą sylwetkę. Wystarczy, że znajdą trenerkę fitness, która sprawi, że jej ćwiczenia w domu będą dla niej efektywne.

Fitfappy2

To kanał polskiej dziewczyny, jej ćwiczenia świetnie sprawdzą się na początek ćwiczeń w domu, prezentuje ona proste ćwiczenia, tak abyśmy wykonywali je w prawidłowy sposób. Na jej kanale znajdziemy także całe zestawy ćwiczeń.

CLUB FITz

Na tym kanale zagranicznej pani doktor i instruktorki fitness, znajdziecie przeróżne filmiki z zakresu dance fitness. Na kanale znajdziecie także wiele innych ciekawych filmików, które mogą was natchnąć do pracy na sobą.

Yoga with Adriene

To kanał profesjonalnej aktorki, która jest zwolenniczką diety wegańskiej, swoją pasję do yogi postanowiła pokazać na swoim kanale youtube. Na kanale tej youtuberki możecie znaleźć zarówno proste, jak i bardziej skomplikowane pozycje w tej dyscyplinie.

źródło: pixabay.com

Odchudzanie Bez Kitów

Na kanale znajdziecie wiele ciekawych ćwiczeń, ale także inspiracje na zdrowe i smaczne dania. Na kanale treści pojawiają się dość regularnie, a więc nie musicie obawiać się, że zostaniecie bez nowych pomysłów na ćwiczenia przez długi czas.