Gdzie mogą odbywać się ćwiczenia z trenerem personalnym.

Trening personalny to na tyle fajna sprawa, że mogą odbywać się praktycznie wszędzie. Czyli w tych miejscach gdzie sobie zażyczymy. Może to być siłownia, park czy nasz dom.

 plener

Ćwiczenia w plenerze

Przede wszystkim mogą odbywać się w lesie, na terenach zielonych, w parku czy na plaży. Dzięki ćwiczeniom w takim miejscu nie ogranicza nas przestrzeń Sali fitness czy siłowni. Ćwiczymy na Świeżym powietrzu dzięki czemu możemy się dotlenić. Korzystamy z wielu zalet naturalnego światła. Dzięki czemu w naszym organizmie wzrasta poziom witaminy D i poprawia się nasze samopoczucie. Poprzez ćwiczenia w parku możemy poznać wielu nowych, ciekawych ludzi. Dzięki zajęciom w plenerze będziemy mogli nauczyć się ćwiczyć bez konieczności korzystania ze specjalistycznego sprzętu.

pompki

 W domu

Jeżeli cenimy sobie swoją prywatność można umówić się na ćwiczenia w domu. Trener z miłą chęcią do nas przyjedzie. Dzięki takim zajęciom nie marnujemy czasu na dalekie dojazdy do siłowni i możemy zaoszczędzić dużo czasu. W domu jest przyjemniej, nie czujemy wzroku innych osób na swoich plecach, mamy pewność, że nikt nas nie wyśmieje, a jedynie pomoże i udzieli wielu cennych rad. Należy pamiętać o tym, że jeżeli chce się zgubić zbędne kilogramy nie potrzeba do tego specjalistycznego sprzętu a jedynie trochę wolnego miejsca i odpowiedniej motywacji, dzięki której uzyskamy pożądane efekty.

trener

 W małej grupie

Jęli nie lubimy samotności i przeszkadza nam ćwiczenia wykonywane w pojedynkę, możemy dogadać się ze swoim trenerem osobistym. Można zorganizować grupę osób z którą będziemy ćwiczyć. Dobrze gdy jest to tylko kilka osób, które na pewno nas nie zawiodą i wytrwają w ćwiczeniach. Dzięki nim zyskamy kolejną motywację. Będziemy mieli więcej chęci do ćwiczeń a jeżeli nasza motywacja spadnie pomimo pomocy trenera, te osoby z pewnością pozytywnie na nas wpłyną i obudzą w nas chęć do dalszego zmagania się z własnymi słabościami.

 

Wam też przydałby się taki trener?